All Products
-
Vinyl Sticker Roll
-
Vinyl Floor Sticker Roll
-
Magnetic Sheet Rolls
-
Self Adhesive Vinyl Sticker
-
Reflective Vinyl Sticker
-
Multi Color Vinyl Stickers
-
One Way Vision Sticker
-
Cold Lamination Film
-
Inkjet Printable Canvas
-
PVC Flex Banner
-
Sublimation Printing Fabric
-
Heat Transfer Vinyl
-
Sublimation Paper
-
Roll Up Banner
Keywords [ 160mic one way vision vinyl ] match 6 Products.
Printable 160mic One Way Vision Vinyl Thickened Self Adhesive For Window
| Thickness: | 160mic |
|---|---|
| Release Paper: | 160gsm |
| Hole Diameter: | 1.6mm |
Micro perforated vinyl window film covering one way vision for wide format printing solvent printe
| Product: | Micro Perforated Vinyl Window Film Covering One Way Vision For Wide Format Printing Solvent Printer |
|---|---|
| PVC Film: | 140mic |
| Release Liner: | 140gsm |
140g One Way Vision Film Perforated Adhesive Vinyl For Digital Printing
| Product: | Printable Single Vision Adhesive Vinyl One Way Vision Film Perforated Vinyl For Digital Printing |
|---|---|
| Release Paper Weight: | 140g |
| Transmittance: | 30% Or 40% |
Perforated One Way Vision Sticker
| Product: | PVC Plastic Film Printing Perforated Vinyl Sticker One Way Vision Material For Glass Window |
|---|---|
| PVC Film: | 140mic |
| Liner: | 140gsm |
PVC Perforated 140mic One Way Vinyl Window Graphics Window Vinyl Sticker
| Product: | Printed Pvc Film Roll One Way Vision Car Window Film |
|---|---|
| PVC Film: | 140mic |
| Release Liner: | 140gsm |
Digital Printing Perforated Window Vinyl Sticker Roll 120mic / 140mic / 160mic
| Product: | Digital Printing Perforated Window Vinyl Sticker 120mic/140mic/160mic |
|---|---|
| PVC Film Thickness: | 120mic/140mic/160mic |
| Hole Size: | 1.6mm |
1

