All Products
-
Vinyl Sticker Roll
-
Vinyl Floor Sticker Roll
-
Magnetic Sheet Rolls
-
Self Adhesive Vinyl Sticker
-
Reflective Vinyl Sticker
-
Multi Color Vinyl Stickers
-
One Way Vision Sticker
-
Cold Lamination Film
-
Inkjet Printable Canvas
-
PVC Flex Banner
-
Sublimation Printing Fabric
-
Heat Transfer Vinyl
-
Sublimation Paper
-
Roll Up Banner
Keywords [ pvc vinyl magnetic sheet rolls ] match 11 Products.
Printable 380 Gohs Magnetic Sheet Rolls With Matte Glossy White PVC Vinyl
| Material: | Rubber |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-1.5mm |
| Grade: | Rubber, Isotropic Or Anisotropic |
Flexible 0.35mm 0.8mm Magnetic Sheet Rolls Eco Solvent Printable
| Type: | Soft |
|---|---|
| Composite: | Rubber Magnet |
| Color: | Brown |
Ferrite Magnetic Sheet Rolls 120 Degree Melting Magnet Rubber Sheet Brown color Plain Flexible rubber magnetic vinyl
| Composite: | Rubber Magnet |
|---|---|
| Shape: | In Roll |
| Color: | Brown |
Eco-solvent/UV printable Vinyl coated flexible magnetic sheeting rolls/sheets for advertisement
| Material: | Rubber |
|---|---|
| Tolerance: | +/-0.03mm |
| Grade: | Rubber, Isotropic Or Anisotropic |
Printable Magnetic Sheet Rolls
| Surface: | Matte/Satin |
|---|---|
| Thickness: | 21.65 Mil (0.55mm) |
| Magnetic Properties: | 250 Gohs |
Eco-solvent printable magnetic vinyl rolls flexible rubber magnets 0.5mm
| Material: | Rubber |
|---|---|
| Thickness: | 0.5mm |
| Grade: | Rubber, Isotropic Or Anisotropic |
Eco-solvent / UV Printable Isotropic Magnetic Flexible Film Rubber Magnets 0.45/0.5/0.55mm
| Material: | Magnetic Rubber |
|---|---|
| Thickness: | 0.45/0.5/0.55mm |
| Grade: | Rubber, Isotropic Or Anisotropic |
250 Gohs 0.55mm Flexible Magnetic Roll Solvent Printable
| Product: | 250 Gohs 0.55mm Flexible Magnetic Roll Solvent Printable |
|---|---|
| Raw Material: | Rubber |
| Thickness: | 0.55mm |
Self Adhesive Traffic Safety Road Sign High Strength Reflective Film Sheeting / Reflective Vinyl Road Traffic Sign
| Color: | Silver/ Red/ Yellow/ Blue/ Green/Orang |
|---|---|
| Packaging: | Carton Packing/Hard Tube Packing |
| Name: | Self Adhesive Traffic Safety Road Sign High Strength Reflective Film Sheeting/Reflective Vinyl Road Traffic Sign |

